Na Tvůj maturák Ti najdeme všechno od stužek až po fotografa.

Alexandr Komarnický

Hlavní město Praha

Alexandr Komarnický je mladým, talentovaným a zkušeným moderátorem s charakteristicky hlubokým a příjemným hlasem. Profesionálnímu moderování společenských událostí, kulturních akcí a různých pořadů se věnuje od roku 2005. Jako DJ se postavilpoprvé za diskotékový mixážní pult už v roce 2002.

Přirozený projev a seriózní vystupování ho řadí jednoznačně mezi tradiční konferenciéry. Svojí flexibilitou a pohotovostí však dokáže uvádění mistrně přizpůsobit charakteru dané akce. Oblíbenýma žádaným průvodcem nejedné slavnosti se stal pro svou všestrannost, doprovázenou bohatými zkušenostmi, a taképro pestrou nabídku cizích jazyků, v nichž moderuje.Kromě českého jazyka hovoří plynně anglicky, německy, ruskya maďarsky. Celá tato kombinace jej činí bezesporu jedinečným.Společenské i maturitní plesy, městské a regionální slavnosti, firemní či soukromé večírky, koncerty a hudební pořady, tematické trhy a festivaly, společenské večery a silvestrovské pořady, tiskové konference, předvolební stánky, křty, přednášky, sportovní klání, závodya přehlídky. Oldies diskotéky 60. až 90. let doprovázené největšími hity současnosti.Bližší informace o cenách a službách Vám rád poskytnu osobně, telefonicky nebo e-mailem.Kalkulace celkové ceny je vždy individuální a závisí na typu události, požadavcích a dalších okolnostech.

objednatzpráva

Podobné firmy jako Alexandr Komarnický

Moderátor a DJ Miloš Kundrát

Moderátor a DJ Miloš Kundrát

Moderátor Jihomoravský kraj Kraj Vysočina
PETR ZAKOPAL moderátor.dj

PETR ZAKOPAL moderátor.dj

Moderátor Jihomoravský kraj
Richard Jandovský - moderátor na Váš maturitní ples

Richard Jandovský - moderátor na Váš maturitní ples

Moderátor Středočeský kraj Jihočeský kraj ...
Stanislav Jurík - Speaker Agency

Stanislav Jurík - Speaker Agency

Moderátor Plzeňský kraj

Alexandr Komarnický  |  Hlavní město Praha  |  Moderátor   na maturitní ples  |  Katalog firem  |  Maturitní plesy Maturak.cz

vytvořeno v FT Sun © 2024 maturak.cz

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.