Na Tvůj maturák Ti najdeme všechno od stužek až po fotografa.

Plánovač plesu

Zaregistruj se a vyplň údaje o své třídě.

Pozor! U jedné třídy může být vždy pouze jeden správce, který do založené třídy přidává své spolužáky, jež jsou pouze nahlížející. Zvolte si tedy nejprve svého třídního zástupce a poté registrujte svou třídu.

Naplánuj svůj ples

Přihlas se a ve svém účtu klikni na záložku Plánovač. Najdeš tam seznam úkolů ohledně maturáku, které můžeš upravovat a přidávat. 

K jednotlivým úkolům můžeš přiřadit stav, spolužáka, který to má na starost (v záložce Spolužáci), dodavatele, datum splnění i náklady. Uživatel, který založí třídu, může přidávat spolužáky. Zprávy mezi spolužáky můžeš posílat v záložce Zprávy.

Pro vložení firmy z katalogu klikni v kolonce Dodavatel na tlačítko “plus” a vyber firmu z nabídky podle kategorie a místa. Napiš zprávu objednávky. Firma se vloží do Plánovače do pole s daným úkolem. Zprávy s firmou najdeš v záložce Objednávky

V záložce Kalkulačka si můžeš okamžitě spočítat, jaký máte rozpočet. Stačí zadat příjmy a výdaje. Vložené údaje máš na svém profilu stále k dispozici a můžeš je upravovat podle potřeby.

Plánovač plesů Kalkulačka nákladů

Plánovač  |  Maturitní plesy Maturak.cz

vytvořeno v FT Sun © 2024 maturak.cz

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.