Na Tvůj maturák Ti najdeme všechno od stužek až po fotografa.

Originální bublinová show - mistr bublinář

Hlavní město Praha

Originální bublinová show - mistr bublinář

Vystoupení profesionálního bublináře a držitele mnoha světových rekordů Matěje Kodeše

Matěj je profesionální bublinář, který patří mezi bublinářskou špičku. Při jeho show uvidíte levitující a explodující bubliny, kolotoč, hvězdičku, triky na jedinečném světelném stolku, obří bubliny a mnoho dalších, někdy až neuvěřitelných kouzel a triků s bublinami. Jako jediný v ČR je členem mezinárodní asociace profesionálních bublinářů, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně.

Je držitelem mnoha světových rekordů s bublinami. Na svém kontě má 25 světových rekordů zapsaných v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Do bubliny uzavřel 275 lidí a Škodu Kodiaq, vytvořil největší volně letící bublinu, nebo vyrobil největší bublifuk na světě. Matěj Kodeš si v roce 2022 převzal v Senátu od Agentury Dobrý den ocenění Rekordman roku.

Se svojí bublinovou show sklízí úspěchy doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, 3 měsíční hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných, bublinový festival v Saudské Arábii, kde byl Matěj hlavní hvězdou programu, nebo slavnostní gala show u příležitosti zahájení předsednictví EU v Tel Avivu.

Krom vystoupení nabízíme také zakázkovou výrobu bublifuků s vlastní etiketou, zábavné workshopy, bláznivý bublinový foto koutek a další program vytvoření přímo na míru Vaší akce. Ozvěte se a společně vymyslíme program, který udělá z Vašeho plesu nezapomenutelnou událost!

www.bubbleshow.cz

info@bubbleshow.cz

objednatzpráva

Podobné firmy jako Originální bublinová show - mistr bublinář

Show live Michael Jackson

Show live Michael Jackson

Ostatní Hlavní město Praha Moravskoslezský kraj
Kouzelník Ondřej Sládek - Mistr ČR v moderní magii

Kouzelník Ondřej Sládek - Mistr ČR v moderní magii

Program Vystoupení Ostatní Hlavní město Praha Středočeský kraj ...
Agentura Yellow Pro, s. r. o.

Agentura Yellow Pro, s. r. o.

Program Celá ČR Hlavní město Praha ...
Freestyle fotbal - FOTBAL BEZ LIMITU

Freestyle fotbal - FOTBAL BEZ LIMITU

Program Vystoupení Celá ČR Jihomoravský kraj

Originální bublinová show - mistr bublinář  |  Hlavní město Praha  |  Program na maturitní ples  |  Katalog firem  |  Maturitní plesy Maturak.cz

vytvořeno v FT Sun © 2024 maturak.cz

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.