Na Tvůj maturák Ti najdeme všechno od stužek až po fotografa.

BOFA - Upomínkové předměty pro školy

Královéhradecký kraj

BOFA | upomínkové předměty pro školy Vám přináší nejen ABSOLVENTSKÉ trička, mikiny a jejich potisk, ale zároveň nějvětší výběr upomínkových předmětů pro školy na českém trhu, jako jsou např. pasovací meče nebo skleničky a lístky na Váš maturitní ples. Máš vlastní nápad a chceš si vytvořit vlastní školní maturitní trička, mikiny s potiskem, šerpy nebo maturitní stužky? Ať už jsi Prvňáček, Absolvent, Předškolák nebo Maturant. Byli jsme tu na Začátku... a jsme tu pro Vás stále! Náš sortiment zahrnuje: TRIČKA - TÍLKA - MIKINY - POLOKOŠILE - ŠERPY - STUŽKY - KRAVATY - ŠÁTKY - ČEPICE - PLAKÁTY - VSTUPENKY - SKLENIČKY - PŮLLITRY - PROPISKY - ŠÁTKY - PASOVACÍ MEČE - BATOHY - POUZDRA - BRAŠNY - DEŠTNÍKY, které budou hezkou vzpomínkou na léta strávená ve školních lavicích. Absolutní NOVINKY: - nové motivy pro potisk textilu. - vymazlené školní batohy, brašny aj.

V letošním roce jsme se rozhodli připravit zcela nové nabídkové KATALOGY, které si můžete ZDARMA objednat nebo si je on-line prohlížet: http://bofa.sk/3d_cz_maturant/ Téměř každý produkt, který v naší nabídce naleznete jsme letos rozšířili o mnoho NOVINEK: - Nové návrhy na PLNOBAREVNÉ ŠERPY- Módní kolekce textilu TRENDY a MELÍR- NOVÉ MOTIVY na TRIČKA - MIKINY - POLOKOŠILE - TÍLKA - PLNOBAREVNÝ (celoplošný potisk) KRAVAT- OSCAR sošky- HOLLYWOOD chodník slávy- Nové návrhy na VSTUPENKY a PLAKÁTY, které tvoří jednotný SET na váš maturitní ples. - 58 Barev textilu- 43 Střihů textilu- 57 Typů písem- 57 Barev šerp … a mnoho dalšího... Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a budeme rádi, když nám sdělíte Vaše podněty, které povedou k dalšímu zlepšení nabídky a doporučíte nás Vašim PŘÁTELŮM.

objednatzpráva

Podobné firmy jako BOFA - Upomínkové předměty pro školy

NEWAY s.r.o.

NEWAY s.r.o.

Šerpy/stužky Hlavní město Praha
Dílnička Hlinsko

Dílnička Hlinsko

Šerpy/stužky Celá ČR Kraj Vysočina ...
Eventmood

Eventmood

Šerpy/stužky Hlavní město Praha Středočeský kraj ...

BOFA - Upomínkové předměty pro školy  |  Královéhradecký kraj  |  Šerpy/stužky   na maturitní ples  |  Katalog firem  |  Maturitní plesy Maturak.cz

vytvořeno v FT Sun © 2024 maturak.cz

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.