Na Tvůj maturák Ti najdeme všechno od stužek až po fotografa.

Footbag vystoupení & Freestyle fotbal exhibice - Freestyle show 7x mistr světa Honza

Hlavní město Praha

Honzovo vystoupení je vysoce profesionální kombinací talentu a umění ukazující to nejlepší možné ze sportů Footbag (Hakisak) a Freestyle fotbal. Jeho přizpůsobivost jako vystupujícího umělce dělá z těchto exhibičních vystoupení ideální doprovodný program na všechny druhy Vašich akcí, které se tak stanou výjimečné a pro hosty nezapomenutelné. Honza má zkušenosti s více než 2500 footbagovými vystoupeními od roku 2002 v ČR a dalších více než 15ti zemích.Následuje výčet možností jak přesně uzpůsobit vystoupení pro Váš program:- Nové vystoupení se svítícími míčky, které zajištují velmi dobrou viditelnost i na větší vzdálenost a v tmavších prostorech.- Délku exhibičního vystoupení možno uzpůsobit od 2 do 30 minut. -Vystoupení více účinkujících - secvičené kooperace.- Vystoupení je vždy profesionálně synchronizované do hudby.- Výběr skladeb vždy ke konkrétnímu vystoupení.- Vystoupení vhodné na nejrůznější druhy výstav, veletrhů, večírků, plesů, společenských, kulturních i sportovních akcí atd.- Zábavné vysvětlení základních triků pro publikum.- Ukázky s rekvizitami jako fotbalový míč, mobilní telefon, golfový míček, USB disk, kulečníková koule a další.- Nabídka WORKSHOPU a soutěží pro diváky.

KOMPLETNÍ PROGRAMTrvá standardně cca 15-20 minut, lze ho rozdělit do více kratších vstupů, nebo část vypustit – vystoupení se připravuje na míru dle přání a potřeb klienta. Obsahuje:1) Footbag - triky s hakisakem, ukázka a vysvětlení základních prvků publiku, profesionální soutěžní choreografie, se kterou Honza vyhrál Mistrovství Evropy a Mistrovství Světa;NOVÉ! Vystoupení se svítícími míčky, které zajištují velmi dobrou viditelnost i na větší vzdálenost a v tmavších prostorech;2) Freestyle fotbal - triky s fotbalovým míčem - triky hlavou, v sedě, obtáčení a zastavování míče + ukázka a vysvětlení publiku, profesionální choreografie;3) Triky s dalšími předměty jako mobilní telefon, kulečníková koule, svazek klíčů, golfový míček, USB disk a další;4) Soutěž pro diváky o ceny + možnost WORKSHOPU se zapůjčením footbagů pro účastníky.

objednatzpráva

Podobné firmy jako Footbag vystoupení & Freestyle fotbal exhibice - Freestyle show 7x mistr světa Honza

Kouzelník Ondřej Sládek - Mistr ČR v moderní magii

Kouzelník Ondřej Sládek - Mistr ČR v moderní magii

Vystoupení Hlavní město Praha Středočeský kraj ...
Originální bublinová show - mistr bublinář

Originální bublinová show - mistr bublinář

Vystoupení Hlavní město Praha
Freestyle fotbal - FOTBAL BEZ LIMITU

Freestyle fotbal - FOTBAL BEZ LIMITU

Vystoupení Celá ČR Jihomoravský kraj
Zábavný program na Vaši akci - zabavneakce.cz

Zábavný program na Vaši akci - zabavneakce.cz

Vystoupení Hlavní město Praha Středočeský kraj ...

Footbag vystoupení & Freestyle fotbal exhibice - Freestyle show 7x mistr světa Honza  |  Hlavní město Praha  |  Vystoupení na maturitní ples  |  Katalog firem  |  Maturitní plesy Maturak.cz

vytvořeno v FT Sun © 2024 maturak.cz

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.